Світтондейл Прайм

Світтондейл Прайм

Опис

Технічні характеристики:

Термостійкість:

100*C

Гнучкість на балці:

-12*C

Модифікатор:

ДОДАТОК

Термін служби:

15-20 років

Sweetondale Prime — це прокатний зварний покрівельний та гідроізоляційний матеріал.
Sweetondale Prime Euroruberoid отримують шляхом двостороннього нанесення бітумного зв’язуючого речовини, що складається з бітуму, APP (атактичного поліпропілену), полімерного інокулянту, що забезпечує матеріалу підвищену теплостійкість, та мінерального наповнювача на основі зі скловолокна (скловолокна) або поліестеру, після чого наносять захисні шари з обох боків тканини. Як захисний шар використовується крупнозернистий посип (сланець) або полімерна плівка.

Матеріали для класу: «СТАНДАРТ»
Залежно від галузі застосування, Sweetondale Prime Euroruberoid виробляється у таких сортах:
Світондейл Прайм Топ (Swithondale Prime EKP, Swithondale Prime HCP) – з грубозернистим посипкою спереду та полімерною плівкою з боку зварювання тканини. Він використовується для створення верхнього шару покрівельного килима.
База Світондейл Прайм (Switutondale Prime EPP, Switutondale Prime HSP) – з полімерною плівкою спереду та полімерною плівкою на нижній стороні полотна. Він використовується для створення нижнього шару покрівельного килима та гідроізоляції будівельних конструкцій.

Переваги:

  • Гнучкість балки -12ПроC. Дозволяє укладати матеріал при низьких температурах.
  • Термостійкість +100ПроC. Стійкість матеріалу до високих температур. Можливість встановлення в спекотну погоду.
  • Використання матеріалу на даху на великих схилах.
  • Високоякісне приклеювання до основи.
  • Його можна використовувати для гідроізоляції будівельних конструкцій.

Зберігання:

Протягом усього періоду зберігання матеріал має бути захищений від опадів.

Транспорт:

Перевезення здійснюється всіма видами транспорту на критих транспортних засобах відповідно до Правил перевезення вантажів, які дійсні для перевезення такого типу.

Деталі пакування:

Матеріал упакований у УФ-стабілізовану плівку. Доставлені на піддонах.

Наші контакти

Дніпро, правий берег
Запорізьке шосе, 63

(на території ТЦ МЕТРО)

Дніпро, лівий берег
Слобожанський проспект, 29/325

(зупинка ТЦ Наша Правда)

Підгороднє
вул.Північна, 1

(зупинка Крайня)

Зв'язатися з нами